Bývalý kapitán 3.divize

Shi-kai: Shinsou

- oživení: Ikorose! Zabij!

- po oživení se může jeho katana prodloužit do libovolné délky

Ban-kai: neznámý

Váha: 69 kg

Výška: 185 cm

Datum narození: 10.září

 

Ichimaru je kapitán 3.divize. Před lety, když Kira, nynější podkapitán 3.divize, ještě studoval na Shinigamijské Akademii, byl zástupcem kapitána Aizena. Jeho minulost je spojena s Matsumoto Rangiku. Když byli oba ještě děti, našel ji na zemi, polomrtvou a vyhladovělou a rozdělil se s ní o jídlo. Rangiku je mu za to stále zavázána a ona je také pravděpodobně jedinou osobou (možná kromě Aizena), na které mu záleží. Poprvé se s ním setkáváme při střetu s Ichigem, kdy se snaží dostat do Seireitei. Když po zdlouhavém boji konečně porazí strážce Bílé cesty a brána je otevřena, objeví se Gin a jediným úderem srazí k zemi Jidanba, který se chystá bránu otevřít. Ichigo proti němu zaútočí, ale se schopnostmi jeho Shinsou je i on poražen. Přesto Ichigovi ani ostatním nijak neublíží a namísto toho odejde, i když bylo v rozkazu, aby je zatknul. Ichimaru se nějak nesnaží plnit zadané rozkazy a v boji vypadá, jako by to pro něj byla hra. I když je silný, nikdy se neobtěžuje bojovat v plné síle (z toho důvodu jsme asi nikdy neviděli jeho bankai) a je mu jedno, komu svým jednáním ublíží. Nikdy se nedívá na oběti, které nechává za sebou.

Gin vždy vypadá se svýma zavřenýma očima a lstivým úsměvem tajemně a přitom vesele. Otevřené oči vidíme poprvé až při boji s Hitsugayou. Když se objeví zavražděné tělo Aizena, Hinamori ho obviní z jeho vraždy (Hitsugaya ji předtím varoval před 3.divizí). Následně oživí svou Tobiume a snaží se Gina zabít. V tom jí zabrání Kira, ale oba jsou poté vsazeni do vězení za oživení Zanpakutou. Z nějakého důvodu, Ichimaru osvobodí Kiru a odejde s ním. Hitsugaya ho ale zastaví, jelikož si je stále jistý tím, že to on zabil Aizena. Poté ale přijde Hinamori a z jeho vraždy obviní Hitsugayu. Aizen jí před svou smrtí zanechal dopis, kde jí vysvětluje okolnosti své smrti a žádá ji, aby zabila toho, kdo je za vše odpovědný. Hinamori je ale rychle poražena, když se snaží zabít Hitsugayu. Ichimaru v boji s ním oživí Shinsou a chystá se zabít bezvládnou Hinamori. V tom mu zabrání Rangiku, která mu pohrozí, že jestli nestáhne svojí katanu, stane se ona jeho protivníkem.

Po nezdařené Rukiině popravě zradí spolu s Aizenem a Tousenem Soul Society a odebere se s nimi do Hueco Mundo. Když mu předtím Rangiku drží u krku svojí katanu, jen s lítostí prohlásí, že je škoda, že ho nedržela déle. Zjistíme, že to byli oni, kteří naplánovali Rukiinu popravu a vyvraždili Centrum 46.

Přestože zradil, zabíjel a využíval nejen svého zástupce Kiru pro své záměry, nepovažuje se Ichimaru za úplně zápornou postavu. Je sice krutý, ale přece jen i on má nějakou slabost a existuje pro něj osoba, které by nikdy neublížil a tou je Matsumoto Rangiku.

 

Bojová data:

Útok: 80
Obrana: 80
Hbitost: 80
Kidou: 80
Inteligence: 80
Výdrž: 80
Celkem: 480


Anime tituly na této stránce, postavy ani obrázky jsem nevytvořila a nepřipadají mému vlastnickému právu
© 2009 Všechna práva vyhrazena.