Soi Fon

Shinigami, kapitánka 2.divize
Shi- kai:
Suzumebachi

- oživení: Jinteki Syakusetsu! (Usmrť všechny nepřátele bodnutím!)

Ban- kai: Jakuhou Raikoben

- Blýskající sršní žerď

Výška: 150 cm
Váha: 38 kg
Datum narození: 11.února

Soi Fon byla už od svého narození předurčena sloužit 2.divizi. Její rodina pocházela z nižších tříd. Chránit svojí kapitánku Shihouin Yoruichi pro ni mělo být důležitější než její vlastní život. Po vstupu do armády převzala krycí jméno Soi Fon, její původní jméno je Shaolin. Díky svým vrozeným schopnostem byla mnohem silnější než její ostatní vrstevníci a zanedlouho byla přiřazena k osobním strážím Yoruichi. Od první chvíle jí byla bezmezně oddaná a nesmírně ji obdivovala. Yoruichi ji měla ráda jako svou sestru. Soi Fon měla ale stále pocit, že není dost silná, aby ji ochránila, ale přesto byla po jejím boku vždy šťastná. Yoruichi ji často popichovala kvůli jejímu upjatému chování. Při vstupu do osobní stráže ji Soi Fon nazývala "Vaše Excelence" (rod Shihouin patří ke čtyřem vznešeným rodinám Seireitei). Když ji Yoruichi vyzvala, ať jí říká pouze Yoruichi, zděsila se, že by někomu s takovým postavením mohla říkat tak neuctivě. Pak svolila, že jí bude říkat Yoruichi-sama. V té době také Gotei 13 hledala nového kapitána 13.divize. Yoruichi doporučila svého třetího důstojníka a dobrého přítele Kisuke Uraharu. Soi Fon přinejmenším nepadl do oka a snažila se svou kapitánku přesvědčit, aby si toYoruichi rozmyslela. To se jí nepovedlo, a tak Uraharu tajně sledovala a zapisovala si všechny její činnosti. Když své zápisy předala Yoruichi, ta se upřímně rozsemála a došla k závěru, že se Soi Fon Urahara líbí. Ta to s velkým elánem popřela. Urahara poté úspěšně složil kapitánské zkoušky. O 9 let později z Gotei 13 záhadně zmizelo několik kaptánů a zástupců. Poté je našli proměněné v Hollow. Centrum 46 nespravedlivě odsoudilo Uraharu. Yoruichi ho šla zachránit, ale tím se také odsoudila k vyhnanství. Musela společně s Uraharou utéct ze Soul Society a Soi Fon tam nechat. Cítila se sama a zrazená.Od té doby se snažila získat ještě více síly. Jejím jediným cílem se stalo sloužit Soul Society. Nastoupila místo Yoruichi na kapitánku 2.divize a Tajných jednotek. Útěk Yoruichi-sama jí však způsobilo velké rány, stala se arogantní a na ničem jiném než zákonu a Soul Society jí nezáleželo. Až po sto letech, s příchodem Ichiga se opět setkává se svou bývalou kapitánkou. Po mnoha letech se znovu setkaly, ale tentokrát jako nepřátelé. Zaútočí na ni s pomocí svého shikaie, Suzumebachi. Přestože má nejdříve navrh, je poté donucena použít novou techniku, na kterou přišla sama (je však ještě nevyvinutá). Yoruichi ji následně překvapí, když onu techniku použije sama, ale tentokrát v celé své síle. Nazývá ji Shunkou. Soi Fon nedokáže pochopit, jakože je po sto letech stále silnější než ona. Nakonec svoji porážku přijme.

Ve Skutečném světě, když Karakuru napadne Aizen a jeho Arrancaři, stane se jejím oponentem Barragan, Espada 2. Tehdy poprvé použije svůj bankai. Vyjádří se o něm ale poněkud nelichotivě, řekne: "Můj bankai je proti všemu, co Tajné jednotky představují. Je obrovský, takže nemůže být skryt. Je tak těžký, že moje rychlost je téměř nulová. A jeho útočná síla...zostuzuje výraz vrah."

Je pravda, že Soi Fon se téměř ke všem kromě Yoruichi chová chladně a odměřeně. I ke svému podkapitánovi, Marechiyo Ooamaedovi. Když zaútočí na Barragana, síla útoku ji odmrští ke stěně budovy. Ooamaeda ji chytí a Soi Fon pouze řekne: "...jdi od mě... přivádíš mě k šílenství." Ke svým podřízeným je tvrdá, protože má názor, že jen takový přístup je naučí přežít.

Přesto je spolehlivá a dobrá velitelka, jak 2.divize, tak Tajných jednotek.Nikdy nezklame ty, kterých si váží.

 

Schopnosti:

Soi Fon je velice dobrá v boji zblízka a beze zbraně, stejně jako Yoruichi. S ní má společnou techniku jménem Shunkou. Ta je kombinací Hakudo (boj beze zbraně) a Kido.

Zanpakutou: Suzumebachi

Shi-kai:

Po oživení má podobu rukavice na pravé ruce se žihadlem dvakrát delším než normální prst. Suzumebachi má zlaté zbarvení s černými vzory. Nigeki Kessatsu - smrt ve dvou schodech. Útočí bodnutím, které je skvěle sehrané s jejím Shunpo a Bleskovými kroky. Na místě bodnutí se objeví černý ,,květ,, do těla se tak dostane jed, ale zatím není smrtelný. Druhé bodnutí zamená smrt. Suzumebachi dokáže jed jak vstříknout, tak i vysát. Soi Fon je sama o sobě vůči většině jedů imunní a s její Zanpakutou je proti nim témeř nezranitelná.

 

Ban-kai:

Pod Shihakusho se jí objeví ocelový pás, který značně omezuje její rychlost. Útokem je Blazing attack - Planoucí útok.

 

Bojová data:
Útok: 80
Obrana: 60
Rychlost: 100
Kidou: 60
Inteligence: 60
Výdrž: 100
Celkem: 460


 


Anime tituly na této stránce, postavy ani obrázky jsem nevytvořila a nepřipadají mému vlastnickému právu
© 2009 Všechna práva vyhrazena.