Vítejte ve světě huushiga

Srdečně Vás vítám na webu o anime a manze. Najdete tu (pochopitelně až se to tu rozjede) recenze, charakteristiky postav, zajímavosti a jiné záležitosti ohledně jednotlivých anime seriálů. Časem se možná budu přidávat i své fanArty nebo povídky, pokud budete jevit zájem. Doufám, že zde najdete aspoň některé informace, které jste tak pracně hledali :). Samozřejmě tu ze začátku nenajdete vše, anime a postav v něm je hodně a času málo. Vždy se najde nějaké anime, které tu nebude, ale  budu se snažit, abych pokryla aspoň částečné požadavky pro klasického otaku.


Novinky

Huushiga spatřila světlo internetu

14.11.2009 09:44
Tento web (huushiga znamená v japonštině manga či anime) byl založen v podstatě na základě shromažďování informací. Měl by vám poskytnout informace o různých anime, jejích postavách a další. Na mém blogu jsou již některé recenze napsané, ale jelikož je to přeci jen blog, většina informací v...

—————


TOPlist


Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.


Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.


Anime tituly na této stránce, postavy ani obrázky jsem nevytvořila a nepřipadají mému vlastnickému právu
© 2009 Všechna práva vyhrazena.