Ise Nanao

 

Zástupkyně kapitána 8.divize
Shi-kai: Neznámý
Ban-kai: Neznámý
Váha: 48 kg
Výška: 164 cm
Datum narození: 7.července
 

 

 

Na první pohled vyvolává Nanao dojem přísné učitelky s vždy vážnou tváří. Na to, že je jejím kapitánem Kyouraku to opravdu příliš nesedí. Kyouraku si z ní neustále dělá legraci a přes její nesouhlas jí říká Nanao-chan. Přesto si svého kapitána vysoce cenní, i když to tak někdy nevypadá.

Biografie:

Když do Seireitei vpadnou Ichigo a ostatní, Chad se nachází na poli 8. divize. Kyouraku, kapitán Nanao, nemůže nechat Chada projít, i když by to za jiných okolností pravděpodobně udělal. Nanao řekne, že by ho klidně mohla vyřídit sama, ale její kapitán odpoví, že tole musí udělat sám. Při jeho souboji s Chadem obdrží Nanao správu o Aizenově smrti. Když ho o tom informuje, všimne si, že Chad ještě není mrtvý a zeptá se, jestli ho může dorazit smrtelnou ranou. Odmítne ji s tím, že by ho měli nechat naživu, pokud za Aizenovu smrt může on. Po nezdařené Rukiině popravě následuje Kyouraka a Ukitakeho, kteří se vzepřeli Yamamamotově vůli. Nanao s nimi jen těžko udržuje Shunpo a Kyouraku ji za to popichuje, že dorazila poslední. Když na ni Yamamoto upře svůj pohled, neudrží se pod tlakem jeho reiatsu a téměř omdlí. Kyouraku ji pak odnese na bezpečné místo a vysloví omluvu, že ji sem vystavil takovému tlaku. 

V dílech o minulosti Vizardů se dovídáme, že když Nanao nastoupila do 8.divize, byla jejím nejmladším členem. Tou dobou byla zástupkyní Lisa Yadoumaru. Nanao si s ní po večerech četla a jednou za měsíc chodila svého kapitána navštěvovat. Při jejich rozhovoru, kdy se ptá na to, kde je podkapitánka Yadoumaru ji vidíme s velkou knihou v náručí. I nyní chodí po většinu času s knihou a brýlema. Nanao je ochotná následovat svého kapitána kamkoli, je mu oddaná a snaží se mu vždy pomáhat. Ačkoli Kyouraku často vtipkuje na její adresu, vždy ji chrání před jakýmkoli nebezpečím (možná proto jsme nikdy neviděli Nanao tasit meč). Je sice přísná, ale spravedlivá a oddaná těm, kteří si to zaslouží.

 


Anime tituly na této stránce, postavy ani obrázky jsem nevytvořila a nepřipadají mému vlastnickému právu
© 2009 Všechna práva vyhrazena.