Kotetsu Isane

 

Zástupkyně kapitánky 4.jednotky
Shi-kai: Itegumo (Mrazivý oblak)
- oživení: Hashire! (Udeř!)
- po oživení se na čepeli objeví tři další hroty
Ban-kai: nemá
Váha: 70 kg
Výška: 187 cm
 
Kotetsu Isane je zástupkyní kapitánky 4.divize, Unohany Retsu, která je zaměřena na léčení. Ve 13.divizi má mladší sestru Kiyone. Je jednou z osmi významných žen Soul Society, patří do Asociace žen.
Isane je Unohaně velice oddaná a vždy se snaží splnit její rozkazy, protože ví, že má více zkušeností a lépe dokáže odhadnout situaci než ona sama. Současně je i velmi empatická, dokáže se vcítit do ostatních lidí, například, když Yamamoto lhal Rukii o propuštění ryoků, připadalo jí to kruté. Unohana jí na to řekla, že jestiže jí to pomůže zemřít beze strachu, pak je i tohle lepší než nic.
Doprovází svoji kapitánku vždy, když je potřeba a poslouchá vše, co je jí přikázáno. Po nezdařené Rukiině popravě se společně s Ooamaedou a Sasakibem pustí do boje proti Ichigovi. Tehdy poprvé oživí svoji Zanpakutou, její schopnosti ale neznáme, protože byla Ichigem následně poražena, přestože nebojoval ani se svojí Zangetsu.
Unohana ji mezi boji vyléčí pomocí Minazuki a vydávají se spolu za Aizenem, který, jak správně vytušila, se "skrývá" v Centru 46. Na stejném místě se nacházejí i Hitsugaya s Hinamori, oba vážně zranění po boji s Aizenem. Ten se pak přemístí na Soukyoku a Unohana ji požádá, aby kontaktovala pomocí Kidou všechny divize i ryoky o jeho zradě.
Isane je skvělá zástupkyně, zodpovědná a vlídná, stejně jako její kapitánka. Je hrdá na to, že jí může sloužit. Občas působí nejistě a vystrašeně, ale to nic nemění na tom, že si své místo ve 4.jenotce opravdu zaslouží.

 


Anime tituly na této stránce, postavy ani obrázky jsem nevytvořila a nepřipadají mému vlastnickému právu
© 2009 Všechna práva vyhrazena.